• Haberler> > 2405 M2 SATILIK TARLA

  2405 M2 SATILIK TARLA

  2405 M2 SATILIK TARLA

  Isparta, Atabey İlçesinde 2405 m2 tarla satışa çıktı.

  Basın İlan Kurumu ilan  portalı ilan.gov.tr’de yer alan ilana göre; Isparta ili,Atabey İlçesi, Harmanören Köyünde satışa çıkarılan tarlanın Isparta- Barla- Senirkent karayolunun batısında, Harmanören Köyünün doğusunda köy yerleşik alanının uzağında yer aldığı , çevresindeki parsellerde kuru tarım yapıldığı, üzerindeki ekonomik değerini kaybetmiş asmalar ile badem ağaçlarının olduğu kısmen meyilli zemin yapısında, kumlu-tınlı toprak yapısında ve 100-150 metre güney tarafından tarla yolu ve sulama kanalı geçtiği belirtildi. Muhammen bedeli 16 bin 835 TL olan tarla satışı  açık arttırma usulü ile Kutlubey Mahallesi Öğretmenevi Karşısı Eski Adliye Binası Zemin Kat İcra Daireleri İhale Salonu Isparta’da yapılacak.

  2 NOLU SATILIK TARLA

  Isparta ili, Atabey İlçesi, Harmanören Köyü,Akyokuşyolüstü Mevkii, 149 Ada 140 Parselde kayıtlı 2.629,80 m2 yüzölçümlü tarla satışa çıkarıldı.

  . Basın İlan Kurumu ilan  portalı ilan.gov.tr’de yer alan ilana göre; Bahse konu olan tarlanı   kısmen meyilli zemin yapısında, kumlu-tınlı toprak yapısında olduğu belirtilerek Güney tarafında tarla yolu, 250-300 metre kuzeyinden sulama kanalı ve üzerinde ekili ya da dikili herhangi bir ürün bulunmadığı tespit edildi. Kıymeti  52.596,00 TL olan tarla ihalesi acıka arttırma usulü ile Kutlubey Mahallesi Öğretmenevi Karşısı Eski Adliye Binası Zemin Kat İcra Daireleri İhale Salonu Isparta’da yapılacak.

  DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ

   

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler