• Haberler> > Yeni Katılan Personele Oryantasyon Programı

  Yeni Katılan Personele Oryantasyon Programı

  Yeni Katılan Personele Oryantasyon Programı

  SDÜ’de ilk defa veya naklen tayin ile göreve başlayan akademik ve idari personele yönelik oryantasyon programı düzenlendi.

  Microsoft Teams uygulaması üzerinden gerçekleştirilen ve 283 katılımcıya yönelik düzenlenen programın açış konuşmasını Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Murat Ali Dulupçu yaptı. Prof. Dr. Dulupçu, SDÜ ailesine yeni katılan personele hoş geldiniz diyerek başarılar diledi.

  İki gün süren programda Araştırma ve Yenilikçilik Direktörü Prof. Dr. Serdal Terzi, “10 Adımda SDÜ’de Proje Yapmanın Püf Noktaları” konulu, Kurumsal İletişim Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü Öğretim Görevlisi Oğuzhan Bayır, “SDÜ’lü Olmanın Kurumsal Kimliği” konulu, Bilgi İşlem Daire Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Veli Çapalı, üniversitemizin hizmet ve olanakları ile ilgili sunum gerçekleştirdi. Sağlık, Kültür, Spor Daire Başkanı Ümit Yavuz, Öğrenci İşleri Daire Başkanı Ahmet Hayrettin Tuncay, Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanı Uğur Bulgan ise birimlerin hizmet ve olanakları hakkında bilgi verdi. (SDÜ BASIN BÜROSU)

   

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler