• Haberler> > Sporun Temeli Atletizmdir

  Sporun Temeli Atletizmdir

  Sporun Temeli Atletizmdir

  Emrespor Cimnastik Kulübü Koordinatörü Atletizm Antrenörü Ayşegül Aloğlu, kulüp bünyesinde çocuklara ve yetişkin bayanlara yönelik step-aerobik kurslarının önümüzdeki günlerde açılacağını bildirdi.

  Emrespor Cimnastik Kulübü çalışmalarına pandemi yasaklarından sonra başlayacak. Emrespor Jimnastik dalında faaliyetlerine başlarken çalışmalar önümüzdeki günlerde start alacak.

  Kulübün Jimnastik Kulübü koordinatörlüğüne ve antrenörlüğüne Spor Okutmanı Ayşegül Eke Aloğlu getirildi. 8 yıldır SDÜ Spor Bilimleri Fakültesi’nde atletizm okutmanı olarak görev yapan Aloğlu, iş dünyasının da yakından tanıdığı bir isim. Isparta Girişimci ve Sanayici İş İnsanları Derneği Genel Sekreterliği görevini de yürüten Aloğlu, Emrespor Cimnastik Kulübü Koordinatörü olarak görev yapacak.

  Centrum Gardem AVM Yatırımcısı İşadamı Mesut Şener, Emrespor’un bu spor faaliyet için alışveriş merkezinden yer tahsisinde bulundu.

  Emrespor Jimnastik Kulübü Koordinatörü Atletizm Antrenörü Ayşegül Aloğlu, kulüp bünyesinde çocuklara ve yetişkin bayanlara yönelik step-aerobik kursları açılacağını, Isparta’dan başarılı atletizmciler yetiştirileceğini bildirdi. Kurslara katılmak isteyen ya da çocuklarını göndermek isteyenlerin kendisi ile irtibat kurabileceğini belirten Aloğlu, ” İnşallah en yakın zaman içinde bayanlara yönelik bir kursumuz olacak. Step ve aerobik alanında faaliyetlerimiz olacak. Çocuk gruplarımızı da önemsiyoruz. Sporun temeli atletizmdir, jimnastiktir. Ailelerin 4 yaşından itibaren çocuklarını cimnastik kurslarına göndermeleri daha sonra ilgi alanlarına göre diğer spor branşlarına yönlendirmeleri faydalı olacaktır” dedi.

  Kurslarla ilgili 0536 332 47 00 nolu telefondan bilgi alınabileceğini bildirildi. (HABER MERKEZİ)

   

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler