• Isparta Objektif Gazetesi
  Haberler> > Siyasi çalışmalarımızı artırmamız gerekiyor

  Siyasi çalışmalarımızı artırmamız gerekiyor

  Siyasi çalışmalarımızı artırmamız gerekiyor

  Cumhuriyet Halk Partisi Örgütlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, partinin gelecek dönem bölgedeki çalışmalarını görüşmek, planlamak ve il başkanlarının önerilerini almak üzere 7 ilin başkanı ile genel merkezde bir araya geldi.

   

  CHP’li Oğuz Kaan Salıcı, CHP’nin milletvekili çıkaramadığı Aksaray, Bayburt, Çankırı, Düzce, Gümüşhane, Isparta, Rize il başkanlarıyla toplantı yaptı. Salıcı, il başkanlarına yaptığı konuşmada şunları kaydetti:

   

  “31 Mart yerel seçimlerinde 11 büyükşehir belediyesini kazanan partimizin oylarını gerçek potansiyeline çıkarmak için daha çok çalışmalıyız. Bu toplantılar kapsamında amacımız; oylarımızın düşük olduğu yerlerde oylarımızı artırmak, milletvekili olmayan illerimizden TBMM’ye milletvekili göndermek, milletvekili olan illerimizden de daha fazla milletvekili çıkarmak. Dolayısıyla bugün bir araya geldiğimiz 7 ilde oy oranımız düşük ve milletvekilimiz yok. Buralarda siyasi çalışmalarımızı artırmak gerekiyor.

   

  Örgütsel yapımızı Türkiye’de güçlendirmek parti olarak önemli gayelerimizden biri. Bu bağlamda il bazında yaptığımız bu çalışmalar ortak bir noktaya varmak adına kıymetli. Sorunları birbirine benzeyen illerle bir arada olmak ve konuşmak faydalı. Pandemi koşullarında olabildiğince korunaklı davranarak illerde ne gibi çalışmalar yapacağımızı konuşmak ve bu çalışmaları genel merkezle koordineli götürmek adına her türlü desteği vermeye hazırız. Bize sonuç getirecek, hayatına CHP’yi birinci önceliğine koymuş yüreklere ihtiyacımız var.

   

  Türkiye’nin istikrarı için seçime ihtiyaç var. Vatandaşın geçim sıkıntısını gidermek, vatandaşın geçimini sağlamak için seçime ihtiyaç var. Türkiye’nin 18 yıldır çözülmeyen sorunları var. Sonuç olarak Türkiye’yi içerde ve dışarda bekleyen büyük sorunlar var, yönetilemeyen bir Türkiye var. Artık Türkiye’nin CHP iktidarına ihtiyacı var.”

   

  Salıcı, geçtiğimiz ay Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi 22 il başkanını genel merkezde ağırlamıştı. HABER MERKEZİ

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler