• Haberler> > Pirimoğlu’dan Tural’a Ziyaret

  Pirimoğlu’dan Tural’a Ziyaret

  Pirimoğlu’dan Tural’a Ziyaret

  Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Yasir Pirimoğlu yönetimi ile birlikte Isparta Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ahmet Tural’ı ziyaret etti. Birlik Başkanı Tural, ziyarette hükümetin pandemi döneminde devletin imkanları ölçüsünde esnafa destek olduğunu söyledi.

  Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Yasir Pirimoğlu yönetim kurulu üyeleriyle birlikte sivil toplum kuruluşları ziyaretleri kapsamında Isparta Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğine ziyarette bulundu.  Birlik Başkanı Ahmet Tural, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, genç ve dinamik bir yapıya sahip yönetime siyasi çalışmalarında başarılar diledi. Başkan Tural,  esnaf teşkilatı olarak pandemiden bir an evvel kurtulmanın derdinde olduklarını belirterek “Hükümetimiz devletimiz imkanlar ölçüsünde esnafa destek oluyor. Yapılanlar yeterli mi değil ama imkanlar ölçüsünde buna da şükretmeliyiz. Bir çok ülkeye baktığımızda sefalet içinde. İnsanlar hastaneye gidemiyor. İğne ilaç bulamıyor. Ülkemizde böyle bir durum yok. Allah devletimize milletimize zeval vermesin” dedi.

  BİRLİKTE ÇALIŞMAK İSTİYORUZ

  Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Yasir Pirimoğlu da bundan sonraki süreçte Esnaf Odaları Birliği ile istişare içinde çalışma yürütmek istediklerini belirterek, “Çünkü Isparta hepimizin. El birliğiyle güzel çalışmaların altına imza atacağımıza inanıyorum. Rabbim bugünleri atlatmamıza yardımcı olsun” diye konuştu.

  Ziyaret karşılıklı görüş alışverişi ve iyi dilek temennileriyle son buldu. HABER MERKEZİ

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler