• Isparta Objektif Gazetesi
  Haberler> > Merdiven Altı Ürünlere Şok Baskın

  Merdiven Altı Ürünlere Şok Baskın

  Merdiven Altı Ürünlere Şok Baskın

  Isparta Polisi halk sağlığını tehlikeye sokacak merdiven altı tabir edilen cinsel içerikli ürünlerin satışını yapmak üzere kente getirenlere yönelik düzenlediği operasyonda bin 455 adet Cinsel İçerikli Satılması Yasaklı Ürün ele geçirdi.

  İl Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan bilgilendirmede; “Halk sağlığını tehlikeye sokacak şekilde merdiven altı, yasadışı ve ruhsatsız yerlerde üretilen, eğlence yerlerinde, mekanlarda tüketilmek üzere Isparta il merkezine getirilen Cinsel İçerikli Satılması Yasaklı Ürünler ile mücadele kapsamında yapılan çalışmalarda; 864 adet mendil, 240 adet paket şeker, 192 adet içecek, 84 adet çikolata ve 74 adet jel olmak üzere toplam bin 455 adet Cinsel İçerikli Satılması Yasaklı Ürün ele geçirilmiştir” bilgisini verdi.

  Öte yandan ele geçirilen suç unsuru ürünlerle ilişkili 1 şüpheli hakkında adli-idari işlem başlatıldı.

  Isparta Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada “Isparta halkımızın Huzur ve Güven ortamında yaşamalarını sağlamak, vatandaşlarımızı suç ve suçludan korumak amacıyla Isparta Polisi olarak tüm birimlerimizle birlikte alanda hakimiyeti sağlayarak, sokakta, uygulama noktalarında, eğlence mekanları/çevrelerinde, eğitim kurumları çevrelerinde zaman mefhumu gözetmeksizin çalışmaktayız.

  Vatandaşlarımızın her türlü talep ve bildirimlerini 112 Acil Çağrı Merkezi Hattına veya 0505 318 32 44 numaralı WhatsApp ve BİP tabanlı iletişim kanalımızdan yazılı olarak Isparta Emniyet Müdürlüğümüze ulaştırmaları bizlere güç katacaktır” ifadelerine yer verildi. (ATAKAN SEZGİN)

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler