• Haberler> > Kobiler İçin “Avrupa Birliği Fonları Bilgilendirme Toplantısı” Gerçekleştirildi

  Kobiler İçin “Avrupa Birliği Fonları Bilgilendirme Toplantısı” Gerçekleştirildi

  Kobiler İçin “Avrupa Birliği Fonları Bilgilendirme Toplantısı” Gerçekleştirildi

  Göller Bölgesi Teknokenti bünyesinde yer alan firmalara yönelik “Avrupa Birliği Fonları Bilgilendirme Toplantısı” düzenlendi.

  Zoom üzerinden gerçekleştirilen toplantıda; AJH Edison Inovasyon Teknoloji ve Proje Danışmanlık Şirketinden Hakan Duman bir sunum gerçekleştirdi. Duman, uluslararası alanda proje desteği sunan AJH Edison, Avrupa Pazarı, Ufuk 2020’de Türkiye’deki Start-up ve Kobilerin performansı hakkında bilgiler verdi.

  Avrupa pazarına açılmanın Kobiler için önem taşıdığının vurgulandığı toplantıda, Ufuk2020’nin ardılı konumundaki 9. Çerçeve Programı Ufuk Avrupa kapsamında açık olan çağrılar açıklandı.

  Ayrıca toplantıda, AJH Edison’un sektör bazında farklılık gösteren çağrılara başvuru desteği sunacağı belirildi. Ufuk 2020’deki başarılı olan proje örnekleri üzerinden proje yazma ve ürün aşamasında değerlendirme kriterleri, üzerinde durulması gereken hususlar ile başarılı bir proje için Kobilerin yapması gerekenler, zaman planı, partner bulma süreçleri ve TÜBİTAK proje yazım ve başarı desteklerine dair bilgiler paylaşıldı. (SDÜ Basın Bürosu)

   

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler