• Haberler> > Ispartaspor Davraz’da 12 Temmuz’da Kampa Girecek

  Ispartaspor Davraz’da 12 Temmuz’da Kampa Girecek

  Ispartaspor Davraz’da 12 Temmuz’da Kampa Girecek

  Yeni sezonda 2. Lig de ilimizi temsil edecek olan pembe-yeşilliler, Özel İdare’nin Davraz Kayak Merkezi’ndeki yenilen tesislerinde 12 Temmuz Pazartesi günü kampa girecek.

  Ispartaspor bu sezon  1. Lig yolunda  hazırlıklarını, kamp için ideal doğası ve oksijen oranıyla ülkemizin sayılı alanlarından olan Davraz Dağı’nda yapacak.

  Konuyla ilgili olarak açıklamada bulunan Ispartaspor Kulüp Başkanı Atakan Yazgan: “Bizim Davraz’da kamp yapmamız diğer takımlarında memleketimizde kamp yapmaları yönünde teşvik edeceğini umuyoruz. Yanı başımızdaki Afyon’ da, futbol kulüplerinin sezon başı kampı yapmaları o şehrin büyük ekonomik gelirler elde etmesini sağlamaktadır.  Ispartaspor vasıtasıyla, şehrimizdeki tesisleşme ve beraberinde kamp olanaklarını oluşturmada kulübümüz dinamo olacaktır. Takımımızın 2. Ligde mücadele ediyor olması bu oluşumlar için etkili olacaktır. Dolaylı dolaysız, futbol ekonomisinin şehrimize katkısı çok olacaktır. Yine misafir takım seyircisinin şehrimizi ziyaretiyle bunun daha da artacağı ortadadır. Takımımıza başarılar diliyoruz, Taraftarımızı her zaman yanımızda bize destek olmaya davet ediyoruz. TBMM Başkanvekilimiz Sayın Süreyya Sadi Bilgiç’ in girişimleriyle Davraz’da  yapılan yeni tesiste kampa gireceğiz. Bize bu imkanı sunduğu için Ispartaspor Kulübü olarak sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.” Dedi. (HABER MERKEZİ)

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler