• Isparta Objektif Gazetesi
  Haberler> > Isı Yalıtımında Isparta İmzası 

  Isı Yalıtımında Isparta İmzası 

  Isı Yalıtımında Isparta İmzası 

  Isı Yalıtım sektörünün kentteki öncü ismi Arma Yalıtım, geliştirdiği üstün ısı yalıtım sistemleri ile Türkiye’nin duvarlarına imzası atıyor. Arma Therm markasıyla ürünlerini Türkiye ile buluşturan Arma Yalıtım, fiyat politikasıyla da dikkat çekiyor.

  Isparta’ın ısı yalıtımındaki markası Arma Yalıtım tecrübesini Türkiye ile paylaşıyor. İleri teknoloji ile geliştirdiği Arma Therm üstün ısı yalıtım ürünlerini Türkiye’nin duvarlarıyla buluşturuyor. Binalarda ısı yalıtımı büyük önem taşıyor. Öyle ki ısı yalıtımı hem aile bütçesine hem de konforunuza büyük katkı sağlıyor. Isparta’da da sektörün önde gelen isimlerinden biri de Arma Yalıtım.

  Isı yalıtımında Isparta ve çevre illerinde büyük atılımlara imza atan Arma Yalıtım, geliştirdiği ürünleri Arma Therm markasıyla tüm Türkiye’yle paylaşıyor.

  Arma yalıtım işletme sahibi Fatih Meydan, “Yalıtım pazarında 10 yılı aşkın süredir edindiğimiz tecrübeler, bilgi birikim ve sektörden elde ettiğimiz tecrübeler ışığında, tüketicinin son kullanıcının istediği taleplerini tam karşılayan ısı yalıtım ürünlerinde üstün ısı yalıtım performansına sahip Arma Therm ürünlerini geliştirmeye karar verdik” dedi.

  İnsanların ısı yalıtımından beklentilerini uzun araştırmalar ve geliştirme çalışmaları sonucu Arma Therm çatısı altında topladıklarını belirten Fatih Meydan, Arma Therm ürünleriyle binalardaki ısı kayıplarının son bulacağını kaydetti.

  Meydan, “Uzun yıllardır aklımızda olan projeydi. İnsanların beklentilerini uzun yıllar Ar-Ge’mizde inceledik ve Arma Therm ısı yalıtım ürünlerini Türkiye pazarına sunduk. Arma Yalıtım firması olarak Arma Therm Üstün Isı Yalıtım sistemleriyle artık binalarda ısı kaybına son veriyoruz. Arma Therm’le yüzde 60’a varan ısı tasarrufu sağlanacak” diye konuştu.

  Arma Therm Üstün Isı Yalıtım Sistemleri sadece Isparta’da değil, tüm Türkiye’deki binalarda uygulanabilecek. Meydan, “Arma Therm Üstün Isı Yalıtım Sistemleri Türkiye’nin tüm illerinde pazarlanacak. Bunun altyapısını uzun yıllardır hazırlıyoruz” dedi.

  İşletme sahibi Meydan, fiyat politikasına da değinerek “Sektördeki ürünlerin fiyatların pahalanması, alım gücünün düşmesi gibi konuları da değerlendirdik. Direk üreticiden tüketiciye sunmak insanların bütçelerine destek olacaktır. Rekabetçi fiyatlarla kullanıcılarımızın beklentileri de karşılanmış olacaktır” ifadelerini kullandı. (HABER MERKEZİ)

   

   

   

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler