• Isparta Objektif Gazetesi
  Haberler> > İlçe Ve Köylere Spor Yatırımı Müjdesi

  İlçe Ve Köylere Spor Yatırımı Müjdesi

  İlçe Ve Köylere Spor Yatırımı Müjdesi

  Milletvekili Özel, Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu ile bir araya geldi. İlçelere ve köylere spor yatırımı müjdesi var.

  AK Parti Yüksek Seçim Kurulu Temsilcisi ve Isparta Milletvekili Recep Özel, Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu’nu ziyaret etti. Milletvekili Özel’in ziyaretinde Senirkent Belediye Başkanı Kadir Heybeli, Sütçüler Belediye Başkanı İsmail Yurdabak, AK Parti Yalvaç İlçe Başkanı Alperen Özer, AK Parti Atabey İlçe Başkanı Mehmet Günkaya, Senirkent İl Genel Meclisi Ayhan Umutlu, Aliköy Muhtarı Ali Çakacı ve Yakaören Köyü Muhtarı Ömer Kırtay yer aldı.

  3 İLÇEYE SPOR YATIRIMI

  Gerçekleştirilen ziyarette Senirkent Belediye Başkanı Kadir Heybeli, ilçesine gençlik merkezi ve halı saha yapılmasını Bakan Kasaploğlu’ndan istedi. Bunun üzerine Bakan Kasapoğlu, ilçeye gençlik merkezi ve  saha yatırımı yapılmasına destek vereceklerini söyledi.

  Senirkent’in yanı sıra Yalvaç’a da yapılacak yüzme havuzuna destek vereceklerini söyleyen Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu, Sütçüler Belediye Başkanı İsmail Yurdabak’ın talebi üzerine ilçedeki tüm sahaların UEFA standartlarına getirilmesine destek vereceklerini ifade etti.

  ALİKÖY’E SAHA MÜJDESİ

  Merkeze bağlı Aliköy’e uzun süredir kazandırılması planlanan halı saha talebi de Isparta Milletvekili Recep Özel tarafından Bakan Kasapoğlu’na iletildi. Milletvekili Özel’in talebine olumlu yanıt veren Bakan Kasapoğlu, arsa sorunu çözülen halı sahanın yapımına destek vereceklerini söyledi. Uzun bir aranın ardından Milletvekili Recep Özel’in girişimi ile artık Aliköy sahasına kavuşacak. (HABER MERKEZİ)

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler