• Haberler> > Huzurevi Vakfından teşekkür

  Huzurevi Vakfından teşekkür

  Huzurevi Vakfından teşekkür

  55 yaşlı ve 65 Engelli kontenjanıyla faaliyet gösteren Isparta Huzurevi, inşaatını yardımseverlerin katkılarıyla tamamladığı Engelli Bakım Ek Binasında hizmet verecek. Isparta Huzurevi Eğitim, Sağlık ve Yardımlaşma Vakfı Başkanı Nafi Aras emeği geçen tüm yardımseverlere teşekkür etti.

  1972 yılında Isparta Belediyesinin ve Ispartalı Hayırseverlerin destekleriyle kurulan Isparta Huzurevi 49 yıldır Merkez İlçede tek kurum olarak yaşlılara hizmet veriyor. 55 yaşlı ve 65 Engelli kontenjanıyla faaliyet gösteren Isparta Huzurevi, inşaatını tamamladığı Engelli Bakım Ek Binasında geçici olarak yaşlıları ağırlıyor.

  Ispartalı yardımseverlere desteklerinden ve katkılarından dolayı teşekkür eden Isparta Huzurevi Eğitim, Sağlık ve Yardımlaşma Vakfı Başkanı Nafi Aras, “Güzel şehrimizin büyüklerinin hak ettiği, yeni, modern ve büyük bir binaya kavuşana kadar hizmet verecek olan geçici huzurevi binası Ispartalı yardımseverlerin büyük emekleri ve katkıları sonucunda tamamlanmıştır” dedi.

  Aras, “İnşaat esnasında desteklerini esirgemeyen Serpil Kalaycı hanımefendiye, kurulduğumuz günden itibaren Huzurevinin bütün binalarında her türlü ihtiyacımıza koşan, son olarak geçici huzurevi binasının tüm odalarının ve mutfağının tefrişatını yapan, kardeş vakıf olarak gördüğümüz Isparta Halı Tüccarları Derneği ve Vakfına, başta yönetim kurulu üyesi Serdar Bilginer olmak üzere tüm üyelerine teşekkürü bir borç biliyoruz. Son günlerde içinde bulunduğumuz pandemi koşullarının yaratmış olduğu maddi külfete göğüs germemizde destekleriyle nefes almamızı sağlayan başta Osman Şahlan beyefendi olmak üzere, tek tek sayamadığımız bütün Isparta Halkına teşekkürlerimizi sunarız” dedi.

  Isparta Huzurevi Eğitim, Sağlık ve Yardımlaşma Vakfı Nafi Aras, “49 yıl önce halkımızın desteğiyle yaşlısına ve ihtiyaç sahibine hizmet vermeye başlayan Isparta Huzurevi kurulduğu gün itibariyle Türkiye’nin tek örneği olmayı başarmıştır. Isparta halkı vefakârlığını ve hayırseverliğini yıllardır öncü olarak göstermektedir. Bugün dahi Isparta Merkez İlçesinde kendi yaşlısına ve ihtiyaç sahibine kucak açacak olan tek kurumdur. Bu özelliğiyle biricik olan kurumumuza bugün de halkımızın, belediyemizin ve Ispartalımızın sahip çıkacağından şüphemiz yoktur.

  Isparta Huzurevi Eğitim, Sağlık ve Yardımlaşma Vakfı olarak, Isparta Huzurevi Yardımlaşma Derneğine, Isparta Huzurevi Gönüllü Kadınlar Grubuna, esnaf ve iş adamlarımıza, belediyemize ve personeline, adını sayamadığımız nice yardımsever vatandaşımıza göstermiş oldukları vefa ve özverilerinden ötürü tekrar teşekkür ederiz” diye konuştu.

  Isparta Huzurevi Sağlık, Eğitim ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Merdan Özkahraman da yardımseverlere teşekkür etti. (KADİR ÖZDEMİR)

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler