• Isparta Objektif Gazetesi
  Haberler> > Hedef Dünya Şampiyonası

  Hedef Dünya Şampiyonası

  Hedef Dünya Şampiyonası

  Ispartalı halterciler, Konya’daki milli takım kampının ardından Suudi Arabistan’da yapılacak Dünya Şampyonası’nda boy göstermek istiyor.

  Isparta Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Halter Antrenörü Gamze Şen ile Isparta Belediyesi’nin gelecek vaat eden sporcusu Fatma Gül Çevik ve Hicran Bütün de  Konya’daki milli takım kampında güç depoluyor.

  Isparta Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Halter Antrenörü Gamze Şen ile Isparta Belediyesi’nin gelecek vaat eden sporcusu Fatma Gül Çevik ve Hicran Bütün de milli takım kampına çağrıldı. Milli Takım Kampında ağırlık ve kondisyon çalışması yapan halterciler, 23-31 Mayıs tarihleri arasında Suudi Arabistan’da yapılacak Genç Kadınlar Dünya Halter Şampiyonası’nda  yarışacak.

  Bu arada Isparta Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Halter Antrenörü Gamze Şen, 6. Kez milli takımda görev yapıyor. Şen, “Isparta’da daha önce Kadın Antrenör Altınay Türksoy hocam vardı. Benim de hocalığımı yaptı. Isparta’nın halterdeki tek kadın antenörürüyüm. İnşallah Milli Takımda kalıcı olmak istiyorum. Yeni şampiyonlar çıkarmak için çok çalışıyoruz” dedi. (NUMAN BÜYÜKÜNSAL)

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler