• Isparta Objektif Gazetesi
  Haberler> > EGAFED Başkanları Eğirdir’de Toplandı

  EGAFED Başkanları Eğirdir’de Toplandı

  EGAFED Başkanları Eğirdir’de Toplandı

  Isparta, Konya, Kütahya, Marmaris, Kuşadası, Yalvaç ve Eğirdir Genç İş İnsanları Derneği üyeliklerinden oluşan Ege Akdeniz Genç İş İnsanları Dernekleri Federasyonu yönetim kurulu toplantısını Eğirdir’de yaptı.

  Isparta, Konya, Kütahya, Marmaris, Kuşadası, Yalvaç ve Eğirdir Genç İş İnsanları Derneği üyeliklerinden oluşan Ege Akdeniz Genç İş İnsanları Dernekleri Federasyonu bir süre önce yaptığı olağan Genel Kurulla Ispartalı İş İnsanı A.Sezer Gök’ü EGAFED Başkanı seçmişti.

  Federasyon ilk yönetim Kurulu toplantısını A.Sezer Gök Başkanlığında bölgenin gözbebeği Eğirdir’de yaptı.

  Bölgede yapılabilecek işbirliği ve ortak akılla geliştirilecek projeler gündemi ile yapılan toplantıya Eğirdir Belediye Başkanı Veli Gök de iş insanlarına “Hoş geldiniz” demek için katıldı.

  Federasyon çalışmaları hakkında bilgiler alan Başkan Gök STK’ların toplumda ki önemine değinerek genç iş insanlarının ticari ve ekonomiye yönelik çalışmalarının yanı sıra sosyal sorumluluk bilinciyle halka dokunan çalışmaları olduğunu, bundan memnun olduklarını belirtti.

  Başkan Gök Eğirdir’de yapılan çalışmalar Eğirdir Gölü ve su tasarrufu ile ilgili bilgiler verdi.

  EGAFED Yönetim Kurulu Başkanı A.Sezer Gök ise bir süre önce Isparta Genç İş İnsanları Derneğinin Eğirdir’de elma iç kurdu ile biyolojik mücadelede FAO ile yaptığı projeye değinerek genç iş insanları olarak bulundukları bölgelerde iş dünyasının yanı sıra çevre ve sosyal sorumluluk bilinci ile çalışmalar yaptıklarını, yapmaya devam edeceklerini söyledi.  Gök, Eğirdir Gölü başta olmak üzere, su tasarrufu ile ilgilide üzerlerine düşen ne varsa yapmaya hazır olduklarını söyledi. (HABER MERKEZİ)

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler