• Isparta Objektif Gazetesi
  Haberler> > DemirDöküm doğalgaza kavuşan Atabey’de tüketicileriyle buluştu

  DemirDöküm doğalgaza kavuşan Atabey’de tüketicileriyle buluştu

  DemirDöküm doğalgaza kavuşan Atabey’de tüketicileriyle buluştu

  Türkiye genelinde doğalgaza kavuşan il ve ilçeleri dolaşan DemirDöküm’ün 8’inci durağı Isparta Atabey oldu. DemirDöküm, doğalgaza kavuşan Atabey’de düzenlediği etkinlikte tüketicilere doğalgaz kullanımının sağladığı avantajları, doğa dostu ve kullanıcısına yüksek enerji tasarrufu sağlayan ürünlerini tanıttı. Etkinlikte ayrıca Ispartalılar için özel olarak düzenlenen kampanyalar hakkında bilgi paylaşıldı.

  İklimlendirme sektörünün öncü markalarından DemirDöküm, doğalgaza yeni kavuşan il ve ilçelerdeki tüketicileriyle buluşmaya devam ediyor. Yüksek kaliteli ve enerji tasarruflu ürünlerden oluşan geniş ürün gamıyla birçok ilke imza atan DemirDöküm, Isparta Atabey’de tüketicileriyle buluştu.
  Aile bütçesine katkı sağlayan yenilikçi ürünlerinin yanı sıra, satış sonrası hizmetleriyle de 65 yıldır Türkiye’de ailelerin en sıcak üyesi olmayı başaran DemirDöküm; Info Mobil aracı ile Atabey merkezde stant açtı. Düzenlenen etkinlikte halkın sorularını yanıtlayan DemirDöküm yetkilileri, doğalgaz kullanımının sağladığı avantajların yanı sıra tüketicileri ürün gamı hakkında bilgilendirdi. DemirDöküm yetkilileri ayrıca Atabey’de kombi almak isteyen Ispartalılara özel olarak düzenlenen kampanyalar hakkında da bilgi paylaştı.
  Saha kanalı her geçen yıl daha da geliştirilen Isparta ve bölgesini önemsediklerini belirten DemirDöküm yetkilileri; kombiden klimaya, su ısıtıcısından merkezi sisteme, VRF’den ısı pompasına kadar kullanıcı dostu ürünleri ile Ispartalıların tüm isteklerini karşılamaya hazır olduklarını belirtti.

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler