• Isparta Objektif Gazetesi
  Haberler> > Cumhur İttifakı uyumunu Yalvaç’ta da gösterelim

  Cumhur İttifakı uyumunu Yalvaç’ta da gösterelim

  Cumhur İttifakı uyumunu Yalvaç’ta da gösterelim

  Ak Parti Yalvaç İlçe Başkanı Alperen Mustafa Özer, Yalvaç Belediye Başkanı Halil Hilmi Tütüncü’ye iki hafta önce yaptığı TOKİ Sosyal Konutları için ortak çalışma çağrısının ardından tekrar bir çağrıda bulunarak, “Başkan Tütüncü’yü, birlikte Cumhur İttifakı’nın hizmet ve çalışma gücünü Yalvaç’ta herkese göstermeye davet ediyorum.” dedi.

  Cumhur İttifakı’nın Türkiye’nin sorunlarının çözümünde geçmişten geleceğe uzanan bir birlik ve hizmet anlayışıyla kurulduğunu ve ülkenin pek çok yerinde uyumlu bir şekilde yürüdüğünü belirten Başkan Özer, “Gönül istiyor ki, ilçemiz Yalvaç’ta da bu uyumu bizler de beraber sergileyebilelim. Bizim amacımız, milletimize ve memleketimize hizmet etmektir. Bunun için, elimizden gelenin en iyisini ortaya koymak, elimizdeki imkanların tamamını vatandaşımızın lehine kullanmaktan zerrece çekinmeyiz. Sizler de şahitsiniz, tüm milletvekillerimiz, gerek Ankara ziyaretlerimizde gerekse onların Yalvaç’taki programlarında her türlü desteği vereceklerini kamuoyu önünde ifade etmişler ve bizler ne zaman onlara müracaat etmişsek onların bu desteğini somut olarak görmüşüzdür.

  Bu bakımdan, biz yerelde hizmet eden yöneticilere düşen de, milletin verdiği desteğe karşılık, devletimizin, hükümetimizin ve sayın milletvekillerimizin uzattığı ele sonuna kadar yapışmak; memleketimize Ankara’dan ne kadar fazla imkan getirebiliyorsak onun peşinden koşmaktır. Biz bu noktada, her platformda söylediğimizi yineliyoruz: Yalvaç için nereye gidilmesi gerekiyorsa, hangi kurumdan ne istenmesi gerekiyorsa, hangi bakanlığa gidilmesi gerekiyorsa orada Yalvaç Belediyesi’nin ve kurumlarımızın yanındayız. Birkaç hafta önce bir çağrıda bulundum ve Milletvekillerimizin büyük desteğiyle ilçemize kazandırılması konusunda mesafe aldığımız TOKİ Sosyal Konutları’nın Yalvaç’ımızda yapılabilmesi için Başkanımızın adım atmasını istedim. Şu ana kadar herhangi bir gelişme kaydedemedik. TOKİ Sosyal Konutları başta olmak üzere her türlü ortak meselemizde AK Parti Yalvaç İlçe Teşkilatı olarak, üzerimize düşen her şeyi yapmaya hazır olduğumuzu ifade ediyorum. Yeter ki, halkımızın sorunlarının çözümü için gerekli adımlar atılsın. Buradan Başkan Tütüncü’ye aracılığınızla çağrıda bulunuyor, Cumhur İttifakı’nın ruhuna uygun olarak birlikte hareket et- meye ve milletimize verdiğimiz sözleri tutmak için ortak çalışmaya davet ediyorum.” dedi. (ozyalvac.com – 05.10.2020)

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler