• Isparta Objektif Gazetesi
  Haberler> > Bocce Takımından Başarılı Performans

  Bocce Takımından Başarılı Performans

  Bocce Takımından Başarılı Performans

  Türkiye Bocce Bowling ve Dart Federasyonu’nun 2021 faaliyet programında yer alan Uluslararası Bocce Turnuvası, 27-31 Ekim tarihlerinde Antalya Kemer’ de yapıldı. Bocce Milli Takım Antrenörü Derya Yıldız’ın çalıştırdığı Isparta Belediyesi Spor Kulübü Bocce Takımı Petank disiplinindeki müsabakalarda ilk defa katılmalarına rağmen sporcular  Ceren Güven, Fatih Zorlu, Adeviye Dinçtürk, Elif Eroğlu ve İbrahim Balaban, üstün performans gösterdi.

  Müsabakalarda en iyi dereceyi çift kızlar kategorisinde yarışan Adeviye Dinçtürk ve Elif Eroğlu ikilisi yakaladı. Zorlu maçların ardından ilk önce 5 tur sonu sıralamada ilk 16 takım arasına girmeyi başaran sporcularımız , ilk 16 eşleşmelerinde tecrübeli Milli Sporcular karşısında 1 puan farkla 13-12’lik bir skorla Isparta Belediyesi Spor Kulübü sporcuları adını çeyrek finale yazdırmayı başardı. Çeyrek finalde son Dünya Şampiyonu, Milli Sporcu kardeşler İnci Ece Öztürk ve Buket Öztürk karşısında madalya şansını kaybetti.

  Isparta Belediyesi Spor Kulübü Bocce Milli Takım Antrenörü Derya Yıldız’ ı özverili çalışmalarından dolayı tebrik ediyor, Bocce Bowling Ve Dart Federasyonu Isparta İl Temsilcisi Barış Zorlu’ya  destekleri için teşekkür ediyor,  turnuvada yarışan tüm takımımıza sonraki şampiyonlarda başarılar diliyoruz. (HABER MERKEZİ)

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler