• Haberler> > Başkan Pala’dan Eğitime Tablet Desteği

  Başkan Pala’dan Eğitime Tablet Desteği

  Başkan Pala’dan Eğitime Tablet Desteği

  Sarıidris Belediye Başkanı Ramazan Pala, eğitime verdiği desteğe devam ediyor. Başkan Pala son olarak derslerinde başarı gösteren öğrencilere EBA uyumlu tablet dağıttı.

  Belediye başkanlığı makam odasında gerçekleştirilen tablet dağıtımına ortaokul ve ilkokul müdür ve müdür yardımcıları ile öğrenci velileri katıldı.

  Gerçekleştirilen tablet dağıtımının ardından Belediye Başkanı Ramazan Pala ve beraberindeki ekip,   beldedeki ilkokula geçerek hafta sonu sınıflara takılan akıllı tahtaları yerinde inceledi.

  Akıllı tahtaları inceleyen Başkan Pala burada kısa bir konuşma yaparak, “sınıflarımıza akıllı tahtaların takılmasında emeği geçen Eğirdir Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet Armutoğlu’na şahsım ve öğrenci velileri adına teşekkür ederim” dedi.

  Ayrıca Milli Eğitim Bakanlığınca Eğirdir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün düzenlediği “Öğretmenlerimle okuyorum Projesi” kapsamında belediye tarafından temin edilen kitaplar Başkan Pala, Ortaokul müdürü ve sınıf öğretmenleri ile birlikte öğrencilere dağıtıldı. (YUSUF HIRKA)

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler