• Haberler> > Başkan Halıcı’dan Kent Konseyi Vurgusu

  Başkan Halıcı’dan Kent Konseyi Vurgusu

  Başkan Halıcı’dan Kent Konseyi Vurgusu

  Pandemi önlemleri altında ziyaretlerine devam eden CHP İl Başkanı Yalım Halıcı, Mimarlar Odası Başkanı Semih Göçer’i ziyaret etti.

   

  Haftanın dört gününü esnaf ve meslek odaları ziyaretlerine ve mahalle, esnaf gezilerine ayıran Cumhuriyet Halk Partisi Isparta İl Başkanı, mimarlar odasını ziyaret etti.

  Başkan Yalım Halıcı’ya Merkez İlçe Başkanı Erdal İnceayan, İl Kadın Kolları Başkanı Pembe Görgeç, İl Gençlik Kolları başkanı Emre Erkan ve yöneticiler eşlik etti.

  Başkan Halıcı; Mimarlar odası başkanı Semih Göçer ve yönetimi ile

  kent konseyi ve kentin sorunlarını konuştu.

  Başkan Halıcı ziyaret çıkışında; “Kent konseyi kentimiz için çok önemli bir konumda. Meslek ve esnaf odaları da kent konseyinin kurulmasını istiyor. Merkez ilçe başkanımız ve yöneticilerimiz olarak kent konseyini önemsiyoruz. Kent konseylerinin kentlere faydasını Eskişehir örneğinde, Ankara örneğinde görüyoruz. Hukuki sürecin en kısa süre çözüme ulaşmasını ve en kısa zamanda kent konseyinin çalışmaya başlamasını istiyoruz. Sürecin takipçisi olacağız. Mimarlar Odası Başkanı Semih Göçer ve yönetimine ilgileri ve sohbetleri için teşekkür ederiz. ” dedi. HABER MERKEZİ

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler