• Isparta Objektif Gazetesi
  Haberler> > Başkan Halıcı, Saha Çalışması İçin İstanbul’da

  Başkan Halıcı, Saha Çalışması İçin İstanbul’da

  Başkan Halıcı, Saha Çalışması İçin İstanbul’da

  CHP İstanbul İl Başkanlığı, iptal edilmesinin ardından ikinci kez kazanılan İstanbul seçiminin yıl dönümünde 39 ilçede eşzamanlı saha çalışması yaptı. Isparta İl Başkanı Yalım Halıcı’da CHP Genel Merkezinin görevlendirmesi ile İstanbul Sultangazi’de esnaf ziyaretine katıldı.

  CHP İstanbul İl Başkanlığı, iptal edilmesinin ardından ikinci kez kazanılan İstanbul seçiminin yıl dönümünde 39 ilçede eşzamanlı saha çalışması yaptı.

  CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu geçen günlerde sosyal medya hesabından “23 Haziran Çarşamba günü #2YılSonraAynıYerde diyerek parti yöneticilerimiz, 81 il başkanımız ve milletvekillerimiz ile birlikte İstanbul’da saha çalışmasında buluşacağız. 2 yıl önceki heyecan, inanç ve kararlılıkla. #AdımAdımİktidara” paylaşımında bulunarak, program hakkında hazırlıkların tamamlandığını ifade etmişti.

  23 Haziran’ın ikinci yıl dönümünde “2 Yıl Sonra Aynı Yerde” sloganı ile CHP’nin genel başkan yardımcıları, belediye başkanları yöneticiler 2 yıl önce oy istedikleri bölgelerde saha çalışmalarına katıldı. Saha çalışmalarında yurttaşlar dinlendi, yaşanan sorunlara ilişkin çözüm önerileri dile getirildi.

  Çalışmaya CHP Isparta İl Başkanı Yalım Halıcı da Genel Merkezin görevlendirmesi ile Sultangazi ilçesinde katıldı. (NUMAN BÜYÜKÜNSAL)

   

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler