• Haberler> > Başkan Gök, Gazeteciler Cemiyeti’ni Ziyaret Etti

  Başkan Gök, Gazeteciler Cemiyeti’ni Ziyaret Etti

  Başkan Gök, Gazeteciler Cemiyeti’ni Ziyaret Etti

  Isparta Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mustafa Baş’ı ziyaret eden Eğirdir Belediye  Başkanı Veli Gök, her zaman basının yanında olduklarının mesajını verdi.

  Isparta Gazeteciler Cemiyeti Başkanlığına seçilen Mustafa Baş’a hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Eğirdir Belediye Başkanı Veli Gök, önceki gün IGC Başkanı Mustafa Baş’ı Nokta Gazetesindeki ofisinde ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulunurken görevinde başarılar diledi.

  Ziyarette Oluşum Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Ali Çevikbaş, Haber Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Tuna Ünal ve Duayen Gazeteci Nasuh Özkan’da hazır bulundu.

  Ziyarette konuşan Eğirdir Belediye Başkanı Veli Gök, Isparta Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mustafa Baş’a hayırlı uğurlu olsun temennisinde bulundu. Gök, Isparta Basınının çalışmalarını her zaman takdirle karşıladıklarını belirterek, “Gerçekten zor bir görev üstleniyorsunuz. Allah yardımcınız olsun” dedi.

  Isparta Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mustafa Baş’da, Eğirdir Belediye Başkanı Veli Gök’ün ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Ziyaretinizden dolayı çok teşekkür ediyorum. Cemiyet yönetimi olarak  öncelikli hedefimiz cemiyetimize bir mekan kazandırmaktır. Bu konuda Isparta Belediye Başkanımız Sayın Şükrü Başdeğirmen’le görüşmelerimiz devam ediyor. Bu konuda umutluyuz” dedi.

  Ziyarette Belediye çalışmalarına ilişkin açıklamalarda da bulunan Eğirdir Belediye Başkanı Veli Gök, satışa çıkarılan Mavi Göl otelinin daha önce  SDÜ’ye tahsisli olduğunu hatırlatarak, “Daha sonradan biz burayı ISUBÜ’ye devrettik. Ancak onlarda geçtiğimiz aylarda oteli bize iade ettiler. Daha sonra mülkiyeti Belediyemize ait olan 65 yataklı ve restaurantı bulunan otelimizi nasıl değerlendirebileceğimiz yönünde değerlendirmelerde bulunduk. Bu tür tesisi Belediye olarak işletmemizin uygun olmayacağına karar vererek satışına karar verdik ve 20 milyon 500 bin lira bedelle satışa çıkardık. Amacımız buranın ilçe turizmine hizmet etmeye devam etmesidir. İnşallah iyi bir işletmeci bu otelimizi satın alır ve işletmeye devam eder” dedi.

  Gök, otelin satışından elde edilecek gelirin ilçede yürütülecek diğer çalışmalar için kullanılacağını ve ilçede iki yılda 154 milyon liralık yatırım planladıklarını sözlerine ekledi. (EĞİRDİR BELEDİYESİ BASIN BÜROSU)

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler