• Isparta Objektif Gazetesi
  Haberler> > Adem Hoca’yı Kaybettik

  Adem Hoca’yı Kaybettik

  Adem Hoca’yı Kaybettik

  Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi ve Isparta İHH Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Adem Efe, Koronavirüs nedeniyle vefat etti.

  Hayatı boyunca her zaman olumlu düşünce ve davranışlar içinde yer alarak insanlara yol gösteren ve her zaman hayırlı çalışmaların içinde yer alan hayatı İslama hizmetle dopdolu İlahiyatçı Süleyman Demirel Üniversitesi
  İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi  Öğretim Üyesi Prof. Dr Adem Efe, Koronavirüs pardemisi nedeniyle tedavi gördüğü Hastanede vefat etti.
  BAŞKAN AKÇİL’DEN BAŞSAĞLIĞI
  İnsani Yardım Vakfı (İHH) Isparta Temsilcisi Osman Akçil, Adem Efe’nin vefatıyla ilgili bir başsağlığı mesajı yayınlayarak; “Adem Hocamızın vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Allah rahmet eylesin, Ruhu şad mekanı cennet makamı ali olsun. Isparta İHH olarak değerli Hocamızın ailesine, yakınlarına ve sevenlerine Yüce Rabbimizden engin sabırlar diliyoruz” dedi.

  Öte yandan SDÜ Rektörü Prof. Dr. İlker Çarıkçı da yayınladığı başsağlığı mesajında “Üniversitemiz İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Sosyal Hizmet Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Adem Efe’nin vefat haberini üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız. Aramızdan ayrılışının derin üzüntüsünü duyduğumuz merhuma, Allah’tan rahmet; ailesi, yakınları ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz.” İfadelerini kullandı.

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler