• Haberler> > SDÜ’nün EN’leri ödüllerine kavuştu

  SDÜ’nün EN’leri ödüllerine kavuştu

  SDÜ’nün EN’leri ödüllerine kavuştu

   

  Bu yıl dördüncüsü düzenlenen Isparta’nın ekonomik ve sosyal hayatına katkı sağlayan kuruluş ve işletmelerin yarıştığı “En Isparta Yılın En’leri Ödülleri” sahiplerini buldu.  Törende Süleyman Demirel Üniversitesi’ne de ödül yağdı.

  Isparta Valisi Aydın Baruş, Süleyman Demirel Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İlker Hüseyin Çarıkçı, Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yılmaz Çatal ile çok sayıda iş adamının katılımıyla gerçekleştirilen ödül töreninde Üniversitemiz de pek çok ödüle layık görüldü.

  Halk oylaması sonuçlarına göre; SDÜ Tıp Fakültesi, “En İyi Meslek İmkanı Sunan Bölüm” kategorisinde ödül almaya hak kazandı. “Toplumsal Katkı Ödülleri” kategorisinde ise Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Merhum Prof. Dr. Timuçin Baykul, SDÜ Doğal Ürünler Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. Serdar Sezer, SDÜ ev sahipliğinde gerçekleştirilen ve Cumhurbaşkanlığı tarafından ödül alan Güney Kariyer Fuarı dolayısıyla SDÜ Kariyer Planlama ve Mezunlarla İletişim Merkezi Müdürü Doç. Dr. Ahmet Yıldırım, öğrencilerin sorun ve taleplerini dile getiren çalışmalar yürüten SDÜ Akademix TV personeli ödül aldı. (Haber Merkezi)

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler