• Haberler> > MHP startı, Yalvaç’tan verdi

  MHP startı, Yalvaç’tan verdi

  MHP startı, Yalvaç’tan verdi

   

  Milliyetçi Hareket Partisi Isparta Milletvekili aday adayı Basri Sönmez, seçim çalışmaları için startı verirken; 2 gün boyunca çalışma adresi de memleketi Yalvaç oldu.

  MHP Isparta Milletvekili aday adayı Sönmez, Perşembe günü Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi genel kuruluna katılırken, bunun ardından da Yalvaç Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yalçın Kurucu’yu ziyaret etti.

  Sönmez, Cuma günüde beraberinde MHP Isparta İl Başkanı Ahmet Önder Topçu ve MHP Yalvaç İlçe Başkanı Ali Osman Sönmez ile birlikte Yalvaç Muhtarlar Derneği’ni ziyaret etti.

  Çok sayıda muhtarın Sönmez’i ağırladığı ziyaret sırasında Yalvaç’ın ekonomik ve siyasi konuları masaya yatırılarak, Yalvaç’ın mutlaka milletvekiline ihtiyacı olduğu vurgulandı.

  Ziyarette, Basri Sönmez de, il başkanlığı sürecinde, özellikle Yalvaç’ın köyleri olmak üzere Isparta’nın bütün köy muhtarlarının her talebinin yerine getirilmesi konusunda ve her konuda yardımcı olmaya çalıştığını belirterek, “Allah nasip ederse milletvekili olduğumda elinin güçlenerek daha iyi hizmet üretmenin gayretinde olacağım. Tüm hemşehrilerime verdikleri destekten dolayı teşekkür ederim.” dedi.

  (Haber Merkezi)

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler