• Isparta Objektif Gazetesi
  Haberler> > Spor Okulları Kayıtları Sürüyor

  Spor Okulları Kayıtları Sürüyor

  Spor Okulları Kayıtları Sürüyor

  Isparta Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 5 Temmuz’da başlayan GSB Spor Okulları 2. Dönem kayıtları sürüyor.

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından çocukların yaz aylarında vakitlerini daha verimli geçirebilmesi ve küçük yaşlarda gençlere spor kültürünü yerleştirmek amacıyla başlatılan ücretsiz Yaz Spor Okulları, bu yılda devam ediyor.

  Her yıl binlerce öğrencinin spor yapmak için tercih ettiği Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Yaz Spor Okulları 26 branşta eğitim verecek. 2019 Yaz Spor Okulları için kayıtları sürüyor. Kayıtlar 6 Mart Spor Salonu, Atatürk Stadyumu giriş kapısı ve IYAŞ PARK AVM’de alınıyor.

  5-18 yaş aralığındaki her çocuğun ücretsiz olarak katılabileceği yaz spor okullarında, çocuklar bir yandan serbest zamanlarını değerlendirebilecek bir yandan da sevdikleri spor branşında kendilerini geliştirebilecek.

  İl Spor Merkezleri Yaz Spor Okullarına kayıt yaptırmak isteyen öğrenciler belirlenen kayıt noktalarında formlarını doldurularak, teslim edebilecekler. Kayıtlar 2 dönem halinde 2 ay boyunca alınmaya devam edecek. Yüzme hariç tüm branşlarımız ücretsiz.

  Detaylı bilgi 0 246 218 41 60 – 125 dahili telefon hattından alınabilecek.

  İL SPOR MERKEZİ YAZ SPOR OKULLARI (5-18 YAŞ ARASI)

  Atletizm, Badminton, Basketbol, Bisiklet, Bocce, Boks, Cimnastik, Dağcılık, Dart, Eskrim, Futbol, Güreş, Halter, Hentbol, Judo, Karate, Kick Boks, Masa Tenisi, Okçuluk, Satranç, Taekwondo, Tenis, Voleybol, Wushu-Aikido, Yelken (Eğirdir), Yüzme (ÜCRETLİ)

  ENGELLİLER İL SPOR MERKEZİ AÇILIYOR

  Yaz Spor okullarında engelli sporcu ve çocuklarımızda unutulmadı. Yaz sürecinde belirlenen branşlarda ücretsiz spor faaliyetlerine yönlendiriliyor. (HABER MERKEZİ)

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler