• Haberler> > Muhtarın, ‘VURDUMDUYMAZLIĞA’ İsyanı

  Muhtarın, ‘VURDUMDUYMAZLIĞA’ İsyanı

  Muhtarın, ‘VURDUMDUYMAZLIĞA’ İsyanı

  Isparta’da bazı mahallelerde bulunan elektrik trafolarının enkaz hali gözlerden kaçmıyor. Deprem sonrası ortaya çıkmış bir görüntünün sergilendiği trafolar çevreye de zarar verme aşamasına geldi.

  Fatih Mahallesi’nde bulunan elektrik trafosunun halini görenler, şaşkınlığını gizleyemiyor. Çocuk oyun parkının hemen yanında ki enkazlar olası bir kazaya davetiye çıkartıyor.

  Bu duruma sert tepki gösteren Fatih Mahallesi Muhtarı Osman Başpınar, TEDAŞ yetkilileriyle görüşmesine rağmen bir sonuca ulaşamadığını ifade etti. Yetkililere çağrıda bulunan Muhtar Başpınar: “Fatih Mahallesi Fatih Parkı elektrik trafosu günlerdir bu şekilde. Sevgili TEDAŞ yetkilileri burası çocuk parkı. Mahallenin çocukları bu parkta oyun oynayacaklar. Maalesef, yaklaşık 10 gündür bu parkımızdaki trafo bu şekilde. Oyun alanının her tarafı yıkmış olduğunuz taş ve tuğlalarla dolu. Daha önce vatsaptan sizlere bildirdim ama her zamanki gibi ne ilgilenen oldu. Nede geri dönüş yapan oldu. İnşallah bir çocuğumuz burada zarar görmez” dedi.

  Elde ettiğimiz bilgilere göre Isparta’da yenileme çalışmaları devam eden alt yapı sonrası eski trafolar yıkılıyor. Ancak haberde de yer aldığı üzere sadece yıkılıyor. Yıkılan enkaz şimdilik yerinde bırakılıyor.

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler