• Haberler> > Milletvekili Bilgiç ve Gökgöz Aksu’da Temaslarda Bulundu

  Milletvekili Bilgiç ve Gökgöz Aksu’da Temaslarda Bulundu

  Milletvekili Bilgiç ve Gökgöz Aksu’da Temaslarda Bulundu

  TBMM Başkanvekili Süreyya Sadi Bilgiç, Isparta AK Parti Milletvekili Mehmet Uğur Gökgöz ile birlikte Sütçüler ve Aksu ilçelerinde ziyaretlerine devam etti.

  Milletvekilleri Sütçüler ilçesinde esnaf ziyaretleri ve muhtarlarla buluştu. İlk olarak 12 Derslikli Ortaokul Binası eğitim yuvası olan Merkez Ortaokulu ve İmamhatip Ortaokulunda daha sonra Sütçüler İlçe Devlet Hastanesi ziyaret edildi. Ziyaretlerin ardından Şubat ayında göreve başlayan Sütçüler Kaymakamı Ayşe Karacayı makamında ziyaret edildi.

  Sütçüler ilçesi ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu. Belediye Çay Bahçesi Vatandaşlarla ve köy muhtarlarıyla bir araya gelerek sorunları ve sıkıntıları dinlendi. Muhtarlarımızın talepleri alındı.

  Sütçüler Yol üzeri Boğazköy DSİ. Taşkın koruma bölmesinde incelemelerde bulunuldu. Yol üzeri Ayvalıpınar Özel İdare Çöpaktarma tesisi ziyaret ederek yetkilerden bilgi aldı.  112 Acil Servis ziyareti edildi. Aksu ilçesinde devam eden ziyaretlerde köy muhtarları buluşmasında m taleplerini ile  Karağı köyünde pankartlarla karşılandı. Vatandaşların Pankartlarda Biz Devletimizi Milletimizi çok seviyoruz, Bal Ormanlarımız Yok Olmasın, Kültür varlıklarımıza sahip çıkalım, Tarım ve Hayvancılık Bitmesin, Mermer Ocağını istemiyoruz Şeklindeki mesajları dikkatlerden kaçmadı. TBMM Başkanvekili Süreyya Sadi Bilgiç, Milletvekili Mehmet Uğur Gökgöz köyleri ziyaret ederek vatandaşların sıkıntı ve şikayetlerini dinleyerek, sohbet etti. TBMM Başkanvekili AK Parti Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç’in Sütçüler ve Aksu ilçelerinde ve köylerindeki programa İl Genel Meclis Başkanı Serkan Keskin, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mahmut Zadeoğlu, Sağlık Müdürü Mehmet Karakaya, Aile ve Sosyal Hizmetler İle Müdürü Yakup Kütük, Şehir Hastanesi Başhekimi Ruşen Keskin, Gençlik ve Spor İl Müdürü Murat Gevrek, TKDK Koordinatörü Süleyman Gülcü, DSİ Bölge Müdür Yardımcısı Osman Erkan katıldı. (HABER MERKEZİ)

   

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler