• Haberler> > ‘Kimsenin adamı ve güdümünde değilim’

  ‘Kimsenin adamı ve güdümünde değilim’

  ‘Kimsenin adamı ve güdümünde değilim’

   

  Isparta Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Metin Çelik, ekibiyle aday olduğunu belirterek, “Kimsenin adamı değilim. Kimsenin güdümünde de değilim. Kendi hür irademle aday oldum” dedi.

   

  Isparta Ticaret ve Sanayi Odasında (ITSO) 1 Ekim 2022 Cumartesi günü yapılacak olan yönetim seçimlerinde Başkanlığa ilk aday olan Metin Çelik Cuma günü yaptığı basın toplantısı ile adaylığını resmen açıkladı.

  Cuma gsaat 16.00’da Barida Hotels’de gerçekleştirilen Adaylık Açıklama Toplantısına; Çelik’in yanı sıra çok sayıda İşadamı katıldı. ‘Başkan Metin Çelik’ Sloganları ile salona giren Çelik, katılımcılara hitaben yaptığı konuşmada, kendini tanıttı, yaptığı hizmetleri anlattı ve birlik – beraberlik mesajları verdi.

  Yaptığı basın açıklamasında, konuşmasının sonunda gazetecilerin sorularını yanıtlayan Başkan Adayı Metin Çelik, bir gazetecinin ‘Bilindiği gibi Isparta’da bir yere aday olunduğunda sürekli ‘Şunun adamı’ ‘Bunun adamı’ şeklinde lanse ediliyor. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?’ sorusunu cevapladı. Çelik, açıklamasında; “Evet, şehrimizde maalesef böyle bir algı oluyor. Ancak, ben şunu söylemek istiyorum. Ben kimsenin adamı değilim. Kimsenin güdümünde de değilim. Arkadaşlarımızla oturup konuştuk ve ekip olarak ITSO’ya aday olmaya karar verdik. Yani, başkanlığa da kendi hür irademle aday oldum” dedi.

  Metin  Çelik açıklamasında “Isparta İçin Birlik  Mottosu ile ortaya çıktığımız bu kutlu yolda sizlerin de katkısı ile proje ve fikirlerimizi ısparta kamuoyuna süreç içinde açıklamak için buradayız. Kuşların tek kanatla uçamayacağı realitesinden yola çıkarak, el birliği ile Ispartamızı hak ettiği potansiyele ulaştırmak için buradayız. Coğrafi konumu ile Türkiye’nin en şanslı illerinden biri olan Isparta’yı, bir üretim üssü yapmak için buradayız. ITSO’yu, aktif olarak sahada, üyesinin yanında ve Ispartalı dinamiklerle eş güdümlü çalışacağı bir yapı kurmak için buradayız.

  Bütün bunları yaparken; kırmadan, dökmeden  ilimizin bütün dinamikleri ile temas kurarak ‘’Birlikten Kuvvet Doğar.‘’ atasözüne uygun şekilde hizmet vermek için buradayız.

  Metin Çelik olarak beni, sizler ve tüm Isparta kamuoyu yakinen tanırsınız. Ancak, bu hareket benim öncülük edeceğim, Isparta’ya hizmet için biraraya gelen genç, dinamik, çalışkan, dürüst ve başarılı arkadaşlarımızdan oluşan bir ‘’birlik’’ hareketidir. Bu harekete destek vererek el ve gönül birliği içinde, Isparta’ya daha iyi hizmet edebilme imkanını bizlere sağlamış olacaksınız. Bu çalışmaları yaparken bizler; ITSO yönetimi olarak, hiç kimseyi dışlamadan, akıl ve vicdan sahibi her kişi ve kesimle temas kurarak, partiler üstü bir anlayışla, hizmet kervanımızı yürütmek istiyoruz. Ayrıntılı projelerimizi ve fikirlerimizi önümüzdeki günlerde yine sizlerin aracılığı ile Isparta Kamuoyuna aktaracağız” dedi.

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler