• Isparta Objektif Gazetesi
  Haberler> > ITSO Üye Ziyaretlerini Sürdürüyor

  ITSO Üye Ziyaretlerini Sürdürüyor

  ITSO Üye Ziyaretlerini Sürdürüyor

  Isparta Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Tutar ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Yalçın Baysan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Baysan tarafından gerçekleştirilen KULE246 Konut Projesini yerinde inceledi.

  Hizmetlerine ve gerek il dışı gerek il içi ziyaretlerine hız kesmeden devam eden Isparta Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Tutar ve Yönetim Kurulu, şehir merkezi çevre yolu altında yapımı devam eden KULE246 Konut Projesini yürüten Yalçın Baysan Grup Yönetim Kurulu Başkanı ve aynı zamanda Müstakil ve Sanayici İşadamları Derneği Başkanı olan Yalçın Baysan’ı ofisinde ziyaret ederek proje çalışmaları hakkında bilgi aldılar ve konut projesini gerek maket üzerinde gerekse bizzat inşaat alanını gezerek incelemelerde bulundular.
  BAYSAN; “ZİYARETLERİNDEN
  DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUM”
  Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Yalçın Baysan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Baysan, yaptığı konuşmada; “Isparta Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız sayın Mustafa Tutar ve Yönetim Kurulu Üyelerimize teşekkürlerimi sunuyorum. Ziyaretleri bizi ziyadesiyle mutlu etmiştir.
  “KULE246, ISPARTA’NIN
  KONUTTA VİZYON PROJESİDİR”
  Bilindiği gibi, kısa bir süre önce başlamamıza rağmen büyük oranda yol aldığımız bu KULE246 Konut projemiz son aşamaya yaklaşmıştır. Biz bu projeyi şehrimize konut adına büyük bir tasarım katkısı sunan ‘Isparta’mızın Vizyon Projesi’ olarak görüyoruz. Gerek şantiyemize gelerek konut projelerimizi maket üzerinde inceleyen gerekse konutlarımızı gezen vatandaşlarımız da bizlere bu şekilde ifade ediyorlar. Bugün sizler de bizi ziyaret ettiniz ve aynı görüş ve düşünceleri ifade ettiniz. Bu bizi son derece mutlu etmiştir. Ben ziyaretinizden dolayı bir kez daha teşekkür ediyorum. Ayağınıza sağlık” dedi.
  TUTAR; “ISPARTA KONUT SEKTÖRÜNE
  KATKI SUNAN ÖNEMLİ BİR PORJE”
  Isparta Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Tutar da ziyarette yaptığı konuşmada; “ITSO olarak; odamız üyelerini yerlerinde ziyaret etmek, sorun ve isteklerini dinlemek ve karşılıklı fikir alışverişinde bulunmak amacıyla bu ziyaretlerimiz gerçekleştiriyoruz. Bugün de Yönetim Kurulu Başkanlığını sayın Yalçın Baysan arkadaşımızın yaptığı Yalçın Baysan Grup tarafından gerçekleştirilen konut projesini ziyaret ediyoruz. Proje bittiğinde gerçekten ilimiz konut sektörüne katkı sunacak çok güzel bir proje. Bu nedenle sayın Yalçın Baysan beyi kutluyorum.
  “ÜYELERİMİZİ ZİYARET EDİP SORUN VE
  ÇÖZÜM ÖNERİLERİNİ İSTİŞARE EDİYORUZ”
  Bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonra da zamanımız elverdiğince, elimizden geldiği kadarıyla üyelerimizi en üst seviyede ziyaret etmeye devam edeceğiz. Amacımız üyelerimizin sorunlarını dinlemek ve sorunlarına çözümler üretebilmektir” diyerek ITSO’nun hedefleri, çalışmaları, projeleri ve bölgemizdeki mevcut gelişmeler hakkında bilgiler verdi. HABER MERKEZİ

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler