• Isparta Objektif Gazetesi
  Haberler> > Ispartaspor Davraz Kampında

  Ispartaspor Davraz Kampında

  Ispartaspor Davraz Kampında

  Ispartaspor,  2021-2022 sezonu hazırlıklarına Davraz Otel’de dün hazırlıklarına başladı.. Pembe-yeşilli ekip, geçtiğimiz sezonda olduğu gibi bu sezon başı kampında da tek odak noktası olarak başarılı bir kamp geçirerek sezona güçlü başlamayı hedefliyor.

  Futbolcuların ve teknik ekibin rahat olmaları ve tek odaklarını futbola verebilmeleri için koşulların en üst seviyede olması gerektiğine inanan yönetim, temiz havanın ve şehrin gürültüsünden uzak olmanın sağlayacağı olumlu etkilerden faydalanabilmek için bu sezon başı kampı için Davraz’ı tercih etti.

  2637 metre yüksekliğe sahip olan Davraz dağının hava temizliği sporcuların kondisyonlarını olumlu yönde etkileyecek ve gelişim süreçlerine hız kazandıracak. Ispartaspor Kulübü tarafından yapılan açıklamada ise, “Türkiye’nin gözde kayak merkezlerinden olan Davraz’da yerli ve yabancı turistlere hizmet veren Davraz Otel kamp için bizlere kapılarını açmıştır. Her türlü imkanın kulübümüze sağlanacağı Davraz otelde konaklama ve yemek konusunda sorunsuz zaman geçirecek olan oyuncularımız dinlenme alanları ve spor yapabilecekleri bir çok bölüm otelde yer almaktadır. Takımımız antrenmanlarını en üst seviyede yapmaları için Davraz’da bulunan antrenman sahaları kullanılacaktır sahalar yönetimimiz ve teknik ekibimizin talepleri doğrultusunda yenilenmiş ve uygun zeminler oluşturulmuştur. Sezon başı kampı süresince oyuncularımıza ve teknik ekibimize yürekten başarılar diliyor ve TFF 2.LİG’de yine geçmişte olduğu gibi adından söz ettiren bir Ispartaspor olarak sahalara döneceğimize yürekten inanıyoruz” dedi. (HABER MERKEZİ)

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler