• Haberler> > Isparta’nın evladı için kermes düzenleyecekler

  Isparta’nın evladı için kermes düzenleyecekler

  Isparta’nın evladı için kermes düzenleyecekler

   

   

  Isparta Karınca Zihinsel Engelliler Eğitim ve İstihdam Derneği yönetim ve üyeleri tarafından SMA Hastası Hafize Arya bebek için kermes düzenlenecek.

  SMA Hastası Arya Bebeğin tedavi masrafının karşılanabilmesi için  yapılan etkinlikler devam ediyor. Ispartalı Emin ve Cennet Eryılmaz çiftinin Spinal Musküler Atrofi  (SMA) Tip-1 tanısı konulan 4 aylık kızları Hafize Arya bebeğin tedavisi için gerekli 34 milyon liranın toplanması için Isparta Valiliğinin onayı ile geçtiğimiz ay bir kampanya başlatılmıştı.

  Bu doğrultuda İlimizde çeşitli STK ve Yardım Kuruluşları öncülüğünde çeşitli yardım kampanyaları ve etkinlikler düzenlenmeye başlandı. Bu kampanyaya katkı sağlamak için Isparta Karınca Zihinsel Engelliler Eğitim ve İstihdam Derneği tarafından da Arya Bebeğe destek olmak için 11 Ocak 2023 Çarşamba günü Meydan AVM’de bir kermes etkinliği düzenlenecek. Dernek yetkilileri, kermes  etkinliğinden elde edilecek gelirin Valilik onaylı Arya Bebek kampanyasına bağışlanacağını belirterek tüm vatandaşlara kermese davet etti.

  (Haber Merkezi)

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler