• Haberler> > Isparta Basınını Yürekten Destekliyorum

  Isparta Basınını Yürekten Destekliyorum

  Isparta Basınını Yürekten Destekliyorum

  Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, 24 Temmuz Basın Bayramı sebebiyle yayınladığı mesajında “Isparta basınının ilimizin gelişmesi adına ne kadar duyarlı ve fedakar olduğunu biliyorum, görüyorum ve yürekten destekliyorum” dedi.

  Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, yayınladığı 24 Temmuz Basın Bayramı mesajında “24 Temmuz 1908 tarihinde basında sansürün kaldırılması nedeniyle, her yıl 24 Temmuz günü “Gazeteciler ve Basın Bayramı” olarak kutlanmaktadır.

  Dünyadaki olayları ve gelişmeleri bizlere aktarırken ülkemizin ve ilimizin gelişmesine, tanıtılmasına büyük katkılar sağlayan tüm basın mensuplarımızın 24 Temmuz Basın Bayramını en kalbi duygularımla kutlar, çalışmalarında başarılar dilerim.

  Kamuoyunun tarafsız, doğru ve eksiksiz bilgilendirilmesi, vatandaşlarımızın haber alma hakkının korunması, demokrasimizin işlerliği açısından büyük önem taşımaktadır.

  Basının demokratik hak ve özgürlükler çerçevesinde ifa ettiği bu hizmet her türlü takdiri hak etmektedir.

  Faaliyetlerimizin duyurulması ve kamuoyu oluşturulmasında şüphesiz ki basın kuruluşlarımızın çok büyük emeği bulunmaktadır.

  Isparta basınının ilimizin gelişmesi adına ne kadar duyarlı ve fedakar olduğunu biliyorum, görüyorum ve yürekten destekliyorum.

  Isparta’mızda çok sayıda gazetemiz, internet sitemiz, internet televizyonumuz ve yayın organları ile televizyonlarımız sayesinde günün gelişmelerinden haberdar olma imkanına sahibiz.

  Bizlere bu imkanı sağlayan, etkinliklerimizde yalnız bırakmayan ve her zaman olaylara yapıcı yaklaşan, gazetecilik gibi meşakkatli mesleği fedakarca sürdüren değerli gazeteci arkadaşlarımızın Gazeteciler ve Basın Bayramını kutluyor, basın sektörüne emek veren, akıl ve alın teri akıtan tüm çalışanlara görevlerinde başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı. (YILDIRIM ERSOY)

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler