• Isparta Objektif Gazetesi
  Haberler> > Hep Birlikte CHP’yi İktidara Taşıyacağız

  Hep Birlikte CHP’yi İktidara Taşıyacağız

  Hep Birlikte CHP’yi İktidara Taşıyacağız

  Hafta sonunda yapılacak CHP İl Kongresi’nde İl Başkanlığı için yarışan adayların çalışmaları sürüyor. Adaylardan Yalım Halıcı, dün Yalvaç’taydı. Halıcı ve ekibi, Yalvaç’ta CHP’lilerle bir araya geldi.

   

  Yalım Halıcı ve ekibi burada kongre süreci ve hedeflerini dile getirdi.  Uzun yıllar CHP’de çeşitli kademelerde görev yaparak Cumhuriyet Halk Partisi’ne hizmet verdiğini belirten genç ve deneyimli siyasetçi Yalım Halıcı “Kongremizin partimize, ilimize, ilçelerimize hayırlı olmasını diliyorum. Yaklaşık beş aydır arkadaşlarımızla yoğun bir seçim sürecini yaşıyoruz. Tüm ilçelerimize, partililerimize ulaşmaya çalıştık, bunu yaparken partili olmayan insanlarımıza da ulaştık. Yani sadece parti içine yönelik değil, partimiz dışına yönelik de projelerimiz var. Isparta’nın sorunları ile ilgili de bir röntgen çekmiş olduk. Problemler nedir, neler yapılması gerekir, önümüzdeki dönem yapacağımız çalışmalar için bize yol gösterecek bir dönem yaşadık. Önümüze bakmak, yeni bir sayfa açmak istiyoruz, bunun için de topluma dokunan bir siyaset yapacağız, damia halkın içinde olacağız ve bunun da karşılığını alacağımıza inanıyorum. Son yerel seçimler sonucunda CHP büyük bir atak yaptı, bu rüzgarın Isparta’ya ve ilçelerimize de yansıyacağına inanıyoruz” dedi.

  Halıcı, önümüzdeki hafta sonu yapılacak kongrede başkanlık için aday olan diğer adaylara ve ekiplerine de teşekkür ederek hep birlikte CHP’yi iktidara taşıyacaklarını ifade etti.

  Halıcı ve ekibi Öz Yalvaç Gazetesini de ziyaret ederek, gazete yöneticileriyle görüş alış verişinde bulundu.

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler