• Isparta Objektif Gazetesi
  Haberler> > Fatma Gül Çevik Milli Takım Kampında

  Fatma Gül Çevik Milli Takım Kampında

  Fatma Gül Çevik Milli Takım Kampında

  Isparta Belediyespor’un Milli Haltercisi Fatma Gül Çevik, Konya’daki milli takım kampında bulunuyor. Çevik, Türkiye rekorlarıyla ve dereceleriyle göz dolduruyor.

  Ankara ,Konya,Antalya ve Kayseri de devam eden  U15 ve Yıldızlar milli takım Hazırlık Kampı’ndaki sporcularımız çalışmalarını yoğun tempoyla sürdürüyor. Ispartalı Milli Halterci Fatma Gül Çevik, Konya’daki Milli Takım Kampında bulunuyor. Isparta Belediyespor’un Milli Haltercisi Çevik, Türkiye rekorlarıyla ve dereceleriyle göz dolduruyor.

  Türkiye Halter Federasyonu Başkanı Tamer Taşpınar Bayramda bile mola vermeden Ay-Yıldızlı bayrağımızı dalgalandırmak için, büyük fedakarlıklarla terinizi akıtıyorsunuz. Türk spor tarihine isimlerinizi altın harflerle yazdıracağınıza, ülkemizi gururlandıracağınıza tüm kalbimle inanıyorum. Bizler, elimizden gelen bütün imkanları sizin için seferber etmeye hazırız bu vesileyle Ailelerinizin ve Antrenörlerimizin ve tüm camianın kurban bayramını kutluyor hayırlı bayramlar diliyorum dedi. (HABER MERKEZİ)

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler