• Haberler> > Emeklerimiz Heba Olmasın

  Emeklerimiz Heba Olmasın

  Emeklerimiz Heba Olmasın

  Gelendostspor Başkanı İsmail Esen, “Emeklerimiz uğraşlarımız heba olmasın. Biz  Gelendostspor Kulübü olarak, camia olarak, şehir olarak bu lige hazırız” dedi.

  Isparta’yı Bölgesel Amatör Futbol Ligi’nde Emrespor’la birlikte temsil edecek olan Gelendostspor’da Kulüp Başkanı  İsmail Esen, ligin son durumuyla ilgili açıklamalarda bulundu. Aylardır hazırlıklarını sürdürdüklerini ve tüm kulüpler gibi büyük emekler verdiklerini söyleyen Esen, şu açıklamalarda bulundu:

  “14 Aylık süreçte sabırla beklediğimiz  sezon hazırlığında yaptığımız transferler, kamplar, hazırlık maçlarıyla  aylarca süren çalışmalarımızla, emeklerimiz ortada. Bizler camia olarak kulüp olarak TFF’nin resmi açıklamasında 17 Nisan olan ve gruplar fikstürler ile her şeyi hazır olan daha sonra ise mayıs ayında oynanması açıklanan ligler için şartlar ne olursa olsun maçları oynamaya hazırız.

  Emeklerimiz uğraşlarımız heba olmasın. Biz  Gelendostspor Kulübü olarak, camia olarak, şehir olarak bu lige hazırız. Saygılarımızla tüm spor kamuoyuna arz ederim.” (HABER MERKEZİ)

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler