• Isparta Objektif Gazetesi
  Haberler> > Bir Ülkeyi Ayakta Tutan Temel Taşlardan Birisi Eğitimdir

  Bir Ülkeyi Ayakta Tutan Temel Taşlardan Birisi Eğitimdir

  Bir Ülkeyi Ayakta Tutan Temel Taşlardan Birisi Eğitimdir

  Türk Kadınlar Birliği Derneği Isparta Şubesi 200 kadının katılımı ile Kirazlıdere’de yapılan kahvaltıda bir araya geldi.

  Eğitime destek mesajının verildiği buluşmaya Vali Ömer Seymenoğlu’nun eşi Tuğba Seymenoğlu, Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’in eşi Şadiye Başdeğirmen, ITSO Meclis Başkanı Osman Şahlan’ın eşi Filiz Şahlan’ın yanı sıra STK Başkan, yönetici ve üyeleri, siyasi parti kadın kolları yöneticileri  ve çok sayıda davetli katıldı.

  Kahvaltıyı organize eden Türk Kadınlar Birliği Derneği Isparta Şube Başkanı Semiramis Zehra Karataş kahvaltıya gelen bütün davetlilere teşekkür ederek konuşmalarında eğitime sonsuz destek vereceklerini belirtti.

  Karataş “Bir ülkeyi ayakta tutan temel taşlardan birisi eğitimdir. Eğitimsiz kalmış bir millet ezilmeye, hor görülmeye mahkûmdur. Türk Kadınlar Birliği Derneği olarak bu konuda ki hassasiyetimizi koruyarak her fırsatta bu tip organizasyonlarda eğitime destek için toplanmaya devam edeceğiz. Geleceğimizi emanet edeceğimiz gençlerimize hep destek tam destek.”  İfadelerini kullandı. (HABER MERKEZİ)

   

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler