• Isparta Objektif Gazetesi
  Haberler> > Bir Işıkta Sen Yak

  Bir Işıkta Sen Yak

  Bir Işıkta Sen Yak

  Ispartaspor’da pandemi nedeniyle taraftarların maçı daha güvenli bir şekilde takip edebilmeleri için loca yapım çalışmaları devam ediyor.

  Koronavirüs tedbirleri kapsamında spor müsabakalarını sadece loca dan belirli sayıda taraftar takip edebiliyor. Ispartaspor’da da takıma maddi ve manevi destek sağlanabilmesi için yönetim kararıyla loca yapım çalışmaları devam ediyor.

  Konuyla ilgili olarak ‘Bir Işıkta Sen Yak’ başlıklı bir açıklama yapan Ispartaspor Kulüp Yönetimi: “Değerli Ispartaspor tarafları, sizler için loca yapım çalışmalarımız devam ediyor.  Kapalı tribünde dahil bir sonraki iç saha maçımızda bütün localarımız hazır hale gelecektir. Bilet satışlarımız her hafta devam etmektedir. Kombine stoğumuz yenilenmiş olup, yeniden satışa sunulmuştur. Sizlerde maçlarımızı stadyumdan takip ederek takımıza destek olabilirsiniz. Bunun için store mağazamıza gelmeniz yeterli olmaktadır.  Ispartasporumuza bir ışıkta siz olabilirsiniz.  İletişime geçmek için ayrıca 0532 386 96 05 nolu GSM’den bizlere ulaşabilirsiniz” denildi

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler