• Haberler> > Başdeğirmen çiftinden anlamlı ziyaret

  Başdeğirmen çiftinden anlamlı ziyaret

  Başdeğirmen çiftinden anlamlı ziyaret

  Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Kozluca Mezarlığındaki şehitliği ziyaret ederek, 1999 yılında şehit düşen Jandarma Komando Er Ramazan Yiğit ve 2018 yılında şehit düşen Uzman Jandarma Çavuş Göksel Koç’un mezarları başında dua etti.

  Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen ve eşi Şadiye Başdeğirmen, şehitlik ziyaretinin ardından 1999 yılında Hakkari Yüksekova Yeşiltaş Karakolunda görevli iken şehit düşen Jandarma Komando Er Ramazan Yiğit’in köyde yaşayan ailesini ziyaret etti. Anne Feden ve Baba Ali Yiğit ile bir araya gelen Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen ve eşi Şadiye Başdeğirmen aileye çiçek takdim etti. Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, “Şehitlerimizin kabrini ziyaret ettik, sizleri de bir görelim istedik. Ellerinizden öpüyoruz. Şehitlerimizin kabri cennet olsun. Sizler bu topraklarımız, vatanımız için bir evladınızı şehit verdiniz. Bizler her zaman sizlerin yanınızdayız, emrinizdeyiz” derken, şehit ailesini belediyeye davet etti.  Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’in eşi Şadiye Başdeğirmen de, “Sizleri görmek, hayır dualarınızı almak istedik” ifadelerinde bulundu.

  Anne Feden Yiğit de hatırlanmaktan dolayı duyduğu memnuniyetini dile getirerek, “Ziyaretinizden dolayı teşekkür ederim, Allah razı olsun, çok memnun olduk, sevindik” görüşlerinde bulundu. (ISPARTA BELEDİYESİ BASIN BÜROSU)

   

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler