• Haberler> > Aranan 18 Şahıs Yakalandı

  Aranan 18 Şahıs Yakalandı

  Aranan 18 Şahıs Yakalandı

  01-31 Temmuz tarihleri arasında İlimizin değişik noktalarında Asayiş Şube Müdürlüğü Devriye Ekipler Amirliğince yapılan şok uygulamalarda; 6451 şahıs sorgulanarak değişik suçlardan aranma kaydı olan 18 aranan şahsın yakalanması yapılarak adli birimlere sevk edildi.

  Isparta Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından Temmuz ayı içerisinde GBT’si sorgulanan 6 bin 451 kişiden, çeşitli suçlardan aranan 18 kişi yakalandı.

  Konuyla ilgili yapılan açıklamada: “Yakalanan şahıslardan, taklit anahtarla kilit açmak suretiyle hırsızlık suçundan 23 yıl kesinleşmiş hapis cezası olan bir şahıs, hakkında uyuşturucu ve uyarıcı madde ticareti yapma sağlama suçundan 15 yıl kesinleşmiş hapis cezası olan bir şahıs bulunmaktadır. Ekiplerimizin gittiği ihbarlarda ve yapılan şok uygulamalar sonucunda da 3 adet ruhsatsız av tüfeği, 1 adet ruhsatsız tabanca, 1 adet kurusıkı tabanca,  12 adet av fişeği, 11 adet kesici ve delici alet, 4 adet uyuşturucu kullanımında kullanılan aparat, 0,1 gr esrar, 9,5 adet uyuşturucu ve uyarıcı hap ele geçirmiştir. Halkımızın huzur ve güvenliğini sağlamak, suç işlenmesini önlemek suçluların yakalanmasını sağlamak için ekiplerimiz çalışmalarına devam edecektir” denildi. (Haber Merkezi)

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler