• Isparta Objektif Gazetesi
  Haberler> > Aracınızı Güvenle Teslim Edin

  Aracınızı Güvenle Teslim Edin

  Aracınızı Güvenle Teslim Edin

  Isparta’nın en eski otoparklarından birisi olan Selçuk Otopark 7/24 hizmetinizde. Merkezi konumuyla işlerinizi kolaylıkla halledebilir, bu süre zarfında aracınızı güvenli ellere teslim edebilirsiniz.

  Selçuk Otoparkın sahibi İsmail Kaya işlettiği otoparkın güvenli olmasına vurgu yaparak ayrıcalıklarını, Pandemi döneminde yaşadıkları sıkıntıları ve Isparta Belediye’sinin aldığı karar ile otoparkların ücretli olması hakkında konuştu. Kaya “ Otoparklar bilirsiniz trafiğin rahatlaması ve yol üzerindeki esnafların zarar görmemesi adına araçların paralı park edildiği yere denir.  Bu konu bağlamında Belediye’nin aldığı karar ile cadde üzerindeki araçların park edilmesi artık ücretli. Bu kararı destekliyorum. Çünkü gerek esnaf gerek trafik açısından alınan olumlu bir karar. Ancak ücret kısmında biraz daha yüksek olması gerektiği taraftarıyım. Bu isteğimin sebebi az önce bahsettiğim yol kenarında araç kalabalılığının önüne geçmek, bu sayede otoparklarda canlılık arttırmak.” Dedi.

  Belediye’nin aldığı karar ile otoparkların tekrar ücretliye dönmesinin olumlu ve olumsuz yönlerine değinen İsmail Kaya sahipliğini yaptığı Selçuk Otoparkın işleyişinden bahsederek ayrıcalıkları hakkında bilgi verdi. Kaya “İşletmeciliğini yaptığım Selçuk Otopark Isparta’da çok eskiden beri hizmet veren bir işletme. Müşterilerimizin çoğu tanıdık ve devamlı gelen kişiler. 20 yıldır hizmet veren Selçuk Otoparkın müşterilerine verdiği en büyük söz güvencedir. Otoparkımıza gelen kişiler anahtarlarını bırakırlar ve biz zaten gerekli yere park edip ne kadar kalacaksa o süre içinde 24 saat kameralarımızla takibini yapar ve aracı aldığımız gibi geri teslim ederiz.” Şeklinde konuştu.

  Uzun yıllardır otopark işiyle uğraşan İsmail Kaya Pandemi döneminde aldıkları tedbirler hakkında da konuştu. Kaya “ Geçen yıldan itibaren ekonomiyi alt üst edip sağlımızla sınandığımız Korana Virüs bizim sektörü de derinden etkiledi. Otoparkımız neredeyse hiç dolmadı. Şuan yine kötünün iyisi diyebilirim. Bu süreçte işletme üzerine düşen görevi yaptık.  Selçuk Otopark ailesi olarak gelen araçların içlerini dezenfekte ederek sadece yıkama için gelen müşterilerimizden otopark ücreti almadık. Elimizden geldiğince yardımcı olduk.” Dedi. (YILDIRIM ERSOY)

   

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler