• Haberler> > Acun’un ekibinde 2 Ispartalı

  Acun’un ekibinde 2 Ispartalı

  Acun’un ekibinde 2 Ispartalı

  Acun Ilıcalı’nın ekibinde yer alan Yönetim Müdürü Emrah Kalay, Yalvaç ilçesine bağlı Sücüllü köyünden. Genç Yalvaçlılar Derneği Başkanı Ramazan Yıldızlı ile sıkı bir dost olan Kalaylı, Survivor ekibinde görev almak isteyen hemşehrilerine video görüntüsü ile seslendi.

  ‘Acun Firar’da’ magazin programı ile başladığı televizyon dünyasında başdöndürücü bir hızla ilerleyen ve medya patronu olarak uluslararası yapıtlara imza atan Acun Ilıcalı’nın SURVİVOR programının 2023 çekimleri için Dominik Cumhuriyeti’nde çalışmalar tüm hızıyla sürüyor.

  Dernek Başkanı Ramazan Yıldızlı kanalıyla paylaşılan videoda yarış parkurunun kurulmasında görev yapan ekipte yer almak isteyen hemşehrilerine seslendi.  Dominik’te görev yapan 1500’ü Türk olmak üzere 3 bin kişinin çalıştığını aktaran Emrah Kalay, ‘Bu güzel ortamda çalışmak isteyen Ispartalı, Yalvaçlı, Sücüllülü hemşehrilerimi burada görmek beni oldukça mutlu edecektir. CV’lerinizi en kısa zamanda bize ulaştırarak Dominik’e kalkacak uçakta yer alın’ dedi.

  Genç Yalvaçlılar Derneği Başkanı Ramazan Yıldızlı Survivor ekibinin yönetim kadrosunda yer alan hemşehrimiz Emrah Kalay ile bir süredir irtibatta olduklarını ve yurt dışında çalışmak isteyen Yalvaçlı, Ispartalı gençlere bu duyuruyu yaptıklarını belirterek, ‘İlk başta kimse inandırıcı bulmadı. Hatta bazıları bizi ciddiye almadıklarını göstermek amacıyla saçma sapan CV’ler gönderdiler. Durumdan haberdar olan Emrah bey hemen oradan bir video çekerek bize ulaştırdı. Şu an o ekipte 2 Yalvaçlı kardeşimiz görev yapıyor. Bu ekipte yer almak isteyen hemşehrilerimizin en kısa sürede CV’lerini bize ulaştırmaları gerekiyor. 40 yaşını aşmamış olan herkes başvurabilir’ açıklamasını yaptı.

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler