• Haberler> > 81 İle Örnek Proje

  81 İle Örnek Proje

  81 İle Örnek Proje

  Yeşilay Isparta Şube Başkanı Fatih Hakkı Meydan,  bağımlılıkla mücadele kapsamında çıkarttıkları ‘Beni Dinlermisiniz?’ Projesinin 81 ilde örnek gösterildiğini belirtti.

  Yeşilay Isparta Şubesi, bağımlılıklarla mücadele kapsamında gösterdikleri çaba ve ortaya çıkarılan  Beni Dinlermisiniz? Projesi  81 ile örnek gösterildi.

  Konuyla ilgili açıklamalarında mutluluğunu dile getiren YEŞİLAY Isparta Şube Başkanı  Fatih Hakkı Meydan, “ 2023 yılında mücadelemize sporu da katacağız” dedi.

  Meydan,“ Yeşilay Isparta Şubesi olarak 2017 yılından itibaren birçok alanda gösterdiğimiz faaliyetlerimizi 2023 yılında da faaliyete geçirmek için programımızı yaptık.  Bu programlar içerisinde Türkiye’ye örnek olduğumuz Beni Dinlermisiniz? projemiz, 2023 yılında da 3. Sefer Isparta’da gerçekleştirilecektir. Bu yıl yeniden 5. Bin üzerinde ilkokul 4. Sınıf öğrencilerimizden ailelerinde bulunan bağımlılık türleri ile alakalı aile büyüklerine mektup yazmalarını isteyeceğiz. Ailelerine yazdıkları mektuplar sonucunda da bağımlılıkları hakkında bir farkındalık oluşturmak ve aileleri ile beraber bu işi benimsetmekten için çocuklarımızdan, g destek alıyoruz. Bu bağlamda Isparta’da çıkarılmış ve faaliyete geçirilmiş Beni Dinlermisiniz? Projemiz bugün tüm Türkiye’ye örnek gösterilmiş bir projedir.  81 İlde kabul görmüş bir projedir. Bağımlılıkla Mücadele kalpten kalbe atılmış bir adım olduğu için bu noktada Türkiye genelinde Yeşilay Isparta şubesi örnek gösterilmektedir. Şubemiz olarak bizlerde bağımlılıklarla mücadele konusunda okullarımızda, sosyal alanlarımızda yaptığımız mücadelede artık spor kulüplerimizle birlikte 2023’te yılı içerisinde aktif hale getirilecektir. Bugün  Isparta Yeşilay şubesi, Yeşilay Danışmanlık merkezlerimiz ile birlikte Isparta ilimize  hizmet etmektedir. Bugün Yeşilay farkındalık eğitimleri, önleyici hizmetlerde, bağımlılıklarla mücadele ve spor alanlarında çok aktif bir şekilde hizmetlerine devam etmektedir.  Çocuğuna sarıl projemizde devam etmektedir. Emniyetle işbirliği içinde devam eden bu projemiz de de yine tütün kullanımı üzerine eğitimler verilmekte olup, anne babalara da  eğitimler vermeye devam ediyoruz” dedi. (TUĞBA SEREL)

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler