• Isparta Objektif Gazetesi
  Haberler> > Eğitim Ordusuna Büyük Görev Düşüyor

  Eğitim Ordusuna Büyük Görev Düşüyor

  Eğitim Ordusuna Büyük Görev Düşüyor

  İl Milli Eğitim Müdürümüz Ömer Yılmaz, 2020-2021 eğitim öğretim yılı nedeniyle yayımladığı mesajında “24 Ağustos’ta başlayan mesleki çalışma programlarında her zamanki gibi bizlere çok büyük görevler düşmektedir” dedi.

  Milli Eğitim Müdürü Yılmaz mesajında, “Uzun bir aradan sonra okullarımıza kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Mart ayından bu yana ülkemizde yaşanan pandemi nedeniyle okullarımızdan ve çok sevdiğimiz öğrencilerimizden uzak kaldık. Siz değerli meslektaşlarım gösterdiğiniz gayret ve çabalarınızla bu zor süreci en iyi şekilde tamamladınız. Şahsım ve kurumum adına sizlere şükranlarımı ve teşekkürlerimi sunuyorum.

  24 Ağustos’ta başlayacak olan mesleki çalışma programlarında her zamanki gibi bizlere çok büyük görevler düşmektedir. Bu sefer göstereceğimiz gayret ve çaba farklıdır. 31 Ağustos’ta başlayacak uzaktan eğitimle beraber 21 Eylül’de yüz yüze eğitime geçmeyi planlamaktayız. Bu süreçte öğrenci ve velilerimizin yanlarında olduğunuzu hissettirmemiz gerekmektedir. Onlara destek ve örnek olmanız sonucunda çok özlediğiniz yavrularınıza kavuşma heyecanını yüz yüze yaşayacaksınız. İnşallah okullarımızı birlikte açacağız.

  2020-2021 eğitim öğretim yılının ülkemiz adına hayırlara vesile olmasını diliyor, hepinize başarılar diliyorum” ifadelerinde bulundu. HABER MERKEZİ

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler